Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi

iOS için Alışveriş Merkezi Takip Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.5 MB
  • Version 2.4
  • Dil TR / EN
  • Firma Ronesans GY
Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi uygulaması ile seçkin markaları, şık restoran ve cafeleri, sinemaları, çocuk kulüplerini bir arada bulunduran alışveriş ve kültür merkezi Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi' nin tüm avantajlı fırsat ve etkinliklerini takip

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi uygulaması ile seçkin markaları, şık restoran ve cafeleri, sinemaları, çocuk kulüplerini bir arada bulunduran alışveriş ve kültür merkezi Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi' nin tüm avantajlı fırsat ve etkinliklerini takip edebilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebileceğiniz Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi uygulaması ile seçkinliği ile dikkat çeken ve her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi' nin tüm etkinliklerinden haberdar olabilirsiniz.

Kolay kullanım özelliğine sahip olan mükemmel bir menüye sahip olan bu kullanışlı uygulama ile artık Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi' nde olan tüm kampanyaları da takip edebilecek ve fırsatları kaçırmayacaksınız. Eğer siz de Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi' ni ziyaret ediyor iseniz Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi uygulamasını mutlaka kullanın ve tüm fırsat ve etkinlikleri an be an takip edin. Üsteli bu mükemmel uygulama iOS cihazlarınız için tamamen ücretsiz.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi indir